top of page
המוצר הבא לקידום העסק שלכם נמצא כאן.

 פייסבוק 

מטרה: דף עסקי שמייצג את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר ברשתות החברתיות.

הדרך הנכונה:

1. בניית אסטרטגיה - איפיון מקיף ולמידת מתחרים, בניית תכנית בהתאם לימי קונספט, חגים, שירות או מוצרים, הצפת תכנים ורעיונות בשיתוף הלקוח

2. הקמת דף עסקי או שדרוג הקיים - הגדרה ראשונית, עריכת אודות, ועיצוב בהתאם לשפת המותג של הלקוח

3. ניהול ותפעול שוטף של הדף העסקי - העלאת תכנים, מענה לשאלות, תגובות, דירוגים. פוסטים יצירתיים, וכמובן שמירה על פעילות הדף באופן יומי.

פייסבוק
אינסטגרם

 #אינסטגרם 

 

תמונה שווה אלף מילים? בהחלט !

ברשת האינסטגרם מאות עסקים מקדמים מדי יום את המוצר שלהם.

נפיק עבורכם תמונות מעוצבות / קמפיין סטורי / וידאו קצר לפיד ונגיע אל הלקוחות בדרך היצירתית והמהירה ביותר :-)  

 מיתוג עסקי 

אצלנו בלי מדיה, תהליך המיתוג מתחיל קודם כל באיפיון מעמיק שבו נבין מי אתם, מה אתם, מהם השירותים / המוצרים שאתם מוכרים ומיהו קהל היעד שלכם. ורק לאחר מכן נכנסת קבלת ההחלטות על הכלים השיווקים המתאימים לכם ומשם לשלב הביצוע והמיתוג. לשם כך יש לנו צוות שמתעורר כל בוקר עם תשוקה עזה לייצר את המותג הבא שיוביל ויעשה מהפכה בתחום שלו.

מיתוג עסקי

קידום ממומן בגוגל מכונה Pay Per Click, לנו יש את הכלים להקים עבורכם קמפיין קידום "ממומן" בגוגל ולמשוך לקוחות רלוונטיים לעסק שלכם . בין אם אתם מחפשים לקדם מוצר או קמפיין לתקופת חגים . קידום ממומן בגוגל הוא הכלי עבורכם! בזכות הניסיון שלנו והקמה חכמה של הקמפיין אנו מבטיחים שיגיעו תוצאות והעלות שלהם תהיה מהנמוכה ביותר שניתן להשיג בתחומכם.

Google PPC 

 קידום בגוגל / PPC 

עיצוב לוגו

 לוגו 

עיצוב הלוגו והשפה הגרפית בה נבחר עבור העסק שלכם יהיו הרושם הראשוני שהלקוחות יקבלו. ולכן חשוב מאוד לתת דגש על תהליך הבניה: קונספט, צבעים, פונטים, אייקון, סמל וצורה. וכמובן לשדר בלוגו את החזון שלכם בתור עסק / מוצר עבור הלקוחות.

דפי נחיתה ומיני-סייטים | Same Same But Different !

יחד איתכם נבצע מחשבה ואיפיון ונקים עבורכם את הדף שישרת את מטרת הקמפיין בצורה הטובה ביותר! מטרתו של הדף היא להציע ללקוחות מוצר ב"הטבה" ובעצם מאפשר להם להשאיר פרטי התקשרות (איסוף לידים). מיני סייט עושה את הפעולה הדומה רק שבנוסף מציג מידע נרחב יותר אודות העסק / מוצר שלכם.

דף נחיתה / מיניסייט

מיני סייטים / דפי נחיתה

YouTube

 קידום יוטיוב / וידאו 

 

וידאו וידאו וידאו!

לא סוד שבשנים האחרונות יחס ההמרה ואחוזי ההצלחה של פרסום שנעשה בוידאו מניב תוצאות טובות יותר בעלויות נמוכות יותר (ראה ערך סטורי). אנו יודעים להפיק עבורכם וידאו שיווקי ולקדם אותו ברשת החברתית המובילה בעולם!

אסטרטגיה

 אסטרטגיה שיווקית

איך אומרים אצלנו, מלכתחילה!

אז כן , לפני כל מהלך שאתם מבצעים תחת העסק / מוצר שלכם מומלץ ואף חייב לבצע חשיבה מעמיקה ונכונה לבחירת הדרך!

תכנון וייעוץ אסטרטגי חשוב מאוד להצלחת העסק שלכם בעולם העסקים. וגם לזה, אנחנו כאן!

אתר אינטרנט = כרטיס ביקור דיגיטלי בעולם המודרני, נקודה.

כיום לכל עסק או מוצר, שירות יש אתר אינטרנט באוויר. לאחר שנלמד ונכיר אתכם נמליץ על האתר המומלץ ביותר עבורכם, בין אם זה אתר תדמית בלבד או אתר חנות אונליין - לנו יש את הכלים הנכונים לעצב, לאפיין ולהקים עבורכם אתר מרשים ומעוצב שמייצג את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר! 

אתרים / WEB

 אתר אינטרנט / חנות אונליין 

 פרינט ומוצרים 

 

שלטים, מכוונים, קטלוגים, פלאיירים, פולדרים, רול-אפ, קאפות, מארזים, כרטיסי ביקור ועוד...הם רק חלק ממוצרי הדפוס שאנו מייצרים מדי יום.

טאצ' אישי לכל מוצר, וליווי של הפקתו מתהליך הסקיצה ועד לאריזה חמה מול בית הדפוס.

המטרה: ליצור עבורכם מוצר שיווקי בנוסף למוצר הדיגיטלי, להגיע לקהל יעד נוסף ולתת לעסק שלכם ערך מוסף ויתרון על פני אחרים. בשורה התחתונה להיות שם גם שאתם לא שם :-)

Print / דפוס
טוב, אז אחרי שהתרשמתם,
כל מה שנשאר זה להשאיר פרטים, ויוצאים לדרך !

הפרטים נשלחו בהצלחה!

bottom of page